Lite - Twoje meble z drewna

Firma „Lite” powstała w 2014 roku. Zajmujemy się działalnością usługową w obszarze stolarstwa meblowego. W myśl sentencji – „w prostocie tkwi piękno” – stworzyliśmy łóżka wykonane w całości z drewna bukowego. Naszym celem jest tworzenie łóżek piętrowych, które pomimo upływającego czasu i intensywnego użytkowania będą cieszyć swoich właścicieli.

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym i w codziennej pracy stawiamy na jakość podczas każdego etapu produkcji, począwszy od selekcji najlepszych desek a kończąc na starannym wykończeniu, dostawie i montażu. Wprowadzone rozwiązania zapewniają wysoką trwałość naszych łóżek. To właśnie trwałość jest kluczową cechą i celem naszej działalności. Nie zapominamy także by zawsze eksponować estetyczne walory drewna. Piękne usłojenie podkreślane jest przez transparentne bejce, które dodatkowo nadają charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze priorytety to:

Trwałość

Użyty materiał i mocne połączenia elementów zapewniają bardzo wysoką wytrzymałość

Wysoka jakość

Nieprzerwana kontrola jakości gwarantuje pełną satysfakcję

Terminowość

Zachowanie terminu dostawy traktujemy priorytetowo

Ekologia

Szanujemy ludzi i środowisko. Oprócz naturalnego drewna, używamy wyłącznie certyfikowanych klejów oraz lakierów

Solidność

Solidność wpisana jest w naszą pracę a zadowolenie naszych klientów jest tego potwierdzeniem. Mamy wielką motywację by zawsze otrzymali Państwo produkt, z którego po latach będą nadal zadowoleni

Zobacz nas w mediach społecznościowych!